O NAŠÍCH PRODUKTECH

NAŠÍM HLAVNÍM PRODUKTEM JE OLIVOVÝ OLEJ EVOILINO S PŘÍBĚHEM O KTERÉM SE MŮŽETE DOZVĚDĚT VÍCE V SEKCI O OLEJI. TAKÉ  V TÉTO SEKCI LZE  VIDĚT VIDEO S PRŮBĚHEM LISOVÁNÍ.

OLIVOVÝ OLEJ EVOILINO S PŘÍBĚHEM

POMERANČOVO ROZMARÝNOVÝ ELIXÍ

MNOŽSTVÍ: 80 ml

Tento elixír pomáhá pokožce proti stárnutí. Pomarančová kůra je bohatá na vitamín C, vápník a vlákninu – pomáhá obnovit kůži. Rozmarýn zabraňuje rakovině kůže. Je určen na vnější užití, aplikujte přímo na Vaší pokožku, nejlépe 2krát denně. Olivový olej má svůj UV faktor, který ochrání Vaše tělo před slunečními paprsky – případně, že se vyhýbáte slunci v pravém poledne, proto lze elixír doporučit i jako opalovací olej.

( nabízíme především v létě a na podzim )

LEVANDULOVÝ OLEJ

MNOŽSTVÍ: 80 ml

Levandulové květy a listy macerované týdny v olivovém oleji EVOILINO. Olej je skvělou výstrahou proti komárům, má svůj UV faktor, chrání tedy před sluncem a zklidňuje, pročišťuje Vaší pokožku.

(nabízíme především v létě a na podzim)

BOBKOVÝ LIST – alias VAVŘÍN

MNOŽSTVÍ: 20 g

Všechny naše bylinky a koření jsou sušené přirozenou cestou, v teple, suchu a ve stínu, bez použití chemie a postřiků

Bobkový list je skvělá aromatická bylinka, která nesmí chybět v našich kuchyních při vaření. Je vynikající díky svým vlastnostem také v léčitelství – používá se na pamět, koncentraci, prohlubuje myšlení a soustředění, pročištuje a nastoluje klidný spánek- stačí dát pár listů pod polštář.

Nenahraditelné koření –  do polévek, omáček, ke zvěřině, k rybám, marinádám, do pečeného i dušeného masa. Taktéž ke konzervaci masa, zeleniny, hub i zelí. Vhodný je nejen do vaření ale i k jarní očistě.

(nabízíme především v zimě a na jaře)

MOŘSKÁ BYLINKOVÁ SŮL

MNOŽTVÍ: 100 g

Mořská sůl obsahuje více minerálu – tato je připravena s divokým oreganem, tymiánem a kůrou s chemicky nestříkaného citronů. Vše sušeno přírodním způsobem a bez chemických nahrážek. Vynikající na saláty, ryby, mořské plody, ale i na maso, či pečené brambory.

MOŘSKÁ CITRONOVÁ SŮL

MNOŽSTVÍ: 100 g

Mořská sůl se sušenou citronovou kůrou z chemicky neošetřených citrónů, má příjemnou citronovou vůni i chuť.  Vhodná do salátu, k přípravě ryb, mořských plodů a grilované zeleniny.

 

Mořská sůl citronová /Mořská sůl bylinková